Omandamine

Toeta ajast väsinud Kino Koidu uute neoonvalgustite soetamist!

Kujutage ette, et olete 65 aastat kõvasti tööd teinud ja kannate endiselt sama kleiti, mis esimesel päeval. Kas poleks väga hea tunne?

Tõrva Dokfest soovib heade inimeste, ettevõtete ja Tõrva valla abiga koguda raha uute neoonvalgustite ostmiseks. Soovime tellida kinomajja kõik uued kirjad – KINO, KOIT, KINO. Tähed on tellitud alumiiniumraamiga ja paigutatud professionaalide poolt. Uued neoonvalgustid koos paigaldusega maksavad 1200 €, mis teeb ühe tärni hinnaks 125 $.

Kõigi panus on vajalik ja väga teretulnud. Üheskoos saame kino taas särama panna!

Oma panuse saab anda arveldusnumbril: EE647700771003183813 (LHV, MTÜ Rabarebased). Lisa kommentaaridesse enda või oma ettevõtte nimi, kui soovid toetajate nimekirja sattuda.

Anname teada, et seoses neoonvalgustite teenusepakkuja vahetusega ei saa Koit Tõrva Dokfesti ajaks neoonvalgustid kinno. Seoses sellega võib tõusta ka neoonvalgustite valmistamise hind, mida täpsustame uue partneri leidmisel. Täname kõiki ettevõtteid ja häid inimesi, kes on juba oma panuse andnud ja kõigele vaatamata saavad kinosaalis neoontuled kindlasti särada!