Kõigi aegade parimad pokkerifilmid!

Kasiinod on parimad sihtkohad inimestele, kes armastavad hasartmänge. Teisest küljest on filmid juhtivad sihtkohad inimestele, kes vaatavad midagi reaalsusest kaugemale või midagi, mis käib nii või teisiti. Kasiinomängude ja filmide kombinatsiooniga võime järeldada, et see sobib ideaalselt. Ükskõik kui palju kasiinode tehnoloogia on paranenud ja arenenud, jääb traditsiooniliste kasiinomängude hullus samaks. Eelneva väite lõpuleviimiseks on pokker üks parimaid näiteid, mida võiksime mõelda. Seega, ärgem raiskagem oma aega ja vaadakem kiirelt kõigi aegade parimaid pokkerifilme!

Rounders (1998)

Rounders on üks parimaid pokkerifilme, mille peaosades on Matt Damon, John Malkovich, Gretchen Mol ja Edward Norton ning mis on teinud tõsiseid viiteid Texas Hold’emile, pokkerivariatsioonile. Film keerleb peategelase Mike McDermotti ümber, Matt Damoni kehastatud noore mehe ümber, kes proovib õnne Las Vegase kasiinos.

Cincinnati Kid

The Cincinnati Kid (1965)

Cincinnati on üsna vana film, kuid see on üks selle filmirühma fantastilistest pealkirjadest. Filmis teevad kaasa Edward G. Robinson ja Steve McQueen. Lugu räägib noorest tüübist, kes läheb rännakule, et tõestada, et ta on läbi aegade parim pokkerimängija, ning filmis rõhutatakse viie kaardi studi, mis on üks pokkeri variante.

California Split (1974)

California on üks kõigi aegade täiuslikumaid pokkerifilme, kuna see püüab kujutada kahe mänguri, Charlie ja Billi elu, keda kehastavad vastavalt Elliott Gould ja George Segal. Nad kohtuvad pokkerimängus ja otsustavad 1970ndatel Ameerikas elukutseliste mänguritena elada.

All In (2009)

All In on üks parimaid pokkerifilme, kuna see on auhinnatud dokumentaalfilm, mis ilmus 2006. aastal. Film hõlmab pokkeri lugu selle algusest kuni ebapopulaarse musta reedeni. Filmis teevad kaasa tuttavad näod, nagu Daniel Negreanu, Annie Duke, Antonio Esfandiari, Moneymaker, Chris Ferguson, Phil Laak, Phil Hellmuth jne.

Maverick

Maverick (1994)

Lõbusate ja meelelahutuslike alalugudega Maverick on kasiinomängu pokkeri ümber keerlev kergemeelne film. Filmis teevad kaasa Jodie Foster, James Garner ja Mel Gibson. Hasartmängudega seotud elementide lisamisega on film hea märulikomöödia ja kogupere meelelahutaja!

Lucky You (2007)

Peaosades Eric Bana Huck Cheeverina ja Robert Duvall L.C. Cheever, Lucky you on lugu, mis ümbritseb kahte peategelast, nagu varem mainitud. See on täiesti lõbus film, mida saab vaadata, kui peategelasteks on isa ja poeg jne. Lisaks on palju hasartmängude, kasiinode ja pokkeriga seotud stseene!

Leave a Comment